Охорона праці
не більше 20 чоловік,
на автомобілі 3.5 - 4.0т., не більше 24 чоловік, на автомобілі вантажопідіймальністю 5 тон, не більше 30 чоловік. При переїзді бригад експедиції з геодезичними приладами в кузові автомашини не повинно бути більше 10 чоловік, які
забезпечені сидячими місцями. В нічний час перевезення людей заборонено. Швидкість руху на дорогах з твердим покриттям не більше 50 км/год., по ґрунтових дорогах не більше 30 км/год., в степу без доріг не більше 10 км/год.
Під час руху водій повинен слідкувати за дотримання правил техніки безпеки усіма пасажирами. Разом з людьми в тій же автомашині не можна перевозити пальне і змащувальні матеріали, важкі бочки, бетонні моноліти, труби, троси. При переїзді мостів необхідно скрупульозно оглянути необхідність мостів у справності і вантажу піднімання.
На неглибоких чорних річках з швидкою течією в брід переходять з опорою шляхом взаємної страховки двох-трьох чоловік. При виконанні геодезичних робіт поблизу населених місць можливі водні переправи на човнах вантажу підіймальних не менше 500 кг при ширині річки 300м і вантажу підіймальних 1000кг при ширині річки більше 300м. Не можна допускати переправи при перевантаженні човна вище ватерлінії. Кожен човен повинен
мати надійні рятувальні засоби.
Команда до відплиття подається тоді, коли всі пасажири одягли і надули рятувальні пояси, нагрудники або жилети. Одночасно в човні перевозити людей і вантажі забороняється. В малонаселених районах, що мають багато річок, слід застосовувати надувні човни, які входять в спорядження польових бригад. У лісі можна будувати плоти, щоб при нахилах плоту вода не замочила речі, вантаж. Поверх плоту роблять настил із віток, або коротких полін посеред плоту на висоту до 30см. Керування плотом здійснюється веслами. Переправа на плотах дозволяється тільки в безвітряну погоду при швидкості руху до 2м/с. В зимовий час переходом через річку служить лід. При виборі місця для льодової переправи потрібно вибирати місця без тріщин льоду біля берега і на шляху переміщення. При підготовці льодової переправи необхідно визначити товщину льоду і його вантажу піднімання. В місцях з'їзду з берега на лід і на місці виїзду з льоду на берег потрібно зробити помости, відвернуть утворення тріщин біля берегу. Перед виїздом на лід люди повинні зійти з машини і йти за нею на відстані 20м, маючи при собі два канати довжиною 30м. Водій повинен вести машину з відкритими дверцятами, які прив'язані до кузова. Швидкість руху по льоду не більше 8км/год.
В період потепління льодової переправи слід проводити в ранній час. Для зменшення числа водних переправ необхідно будувати тимчасові мости і поромні переправи біля
бази
партій. При виробничій необхідності мости можуть бути пішохідні.
ВИСНОВОК
При розробці даного дипломного проекту проведено аналіз існуючого використання земель на території Городницької сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області за даними земельного кадастру про правовий режим земель, їх розподіл серед власників землі і землекористувачів, за категоріями земель, про якісну характеристику народногосподарську цінність земель.
Проект складається із шести розділів.
В перший розділ включено загальні відомості з використаних джерел необхідної для складання дипломного проекту літератури.
В другому розділі подано фізико-географічний опис Городницької сільської ради, та аналіз земель, які закріплені за цією територією. На території сільської ради знаходиться два населені пункти с.Городниця та с.Передівання. З даного розділу бачимо, що земельний фонд по сільській раді становить 2354,6 га земель, в т.ч. землі с.Городниця 1747,8 га, землі с.Передівання – 808,6 га.
Інші цікаві матеріали
Грунти України. Грунтовий покрив України Утворення і поширення грунтів, рослинності,
Утворення і поширення грунтів, рослинності, тваринного світу
залежать від властивостей порід, що складають земну поверхню, форм рельєфу,
кліматичних умов, господарської діяльності людини. В їх розміщенні на території
Ук ...
Економічне районування та територіальна організація господарства
Актуальність
теми «Економічне районування та територіальна організація господарства» полягає
в тому, що розвиток галузей народного господарства, виробничих комплексів,
соціально-виробничої інфраструктури, а також господ ...
Застосування інноваційних технологій навчання географії
1.
Освіта — стратегічна основа розвитку особистості, суспільства, нації і держави,
запорука майбутнього. У Національній доктрині розвитку освіти України у XXI столітті визначено мету, пріоритетні
напрямки державної полі ...