Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Складання календарного графіка

Календарний графік – найпростіша і досить універсальна форма організаційної моделі виробничого процесу, прив’язана до конкретного календарного відрізку часу. Його складають з метою майбутнього контролю ходу виробничого процесу в часі.

При складанні календарного графіка початок робіт слід сумістити з початком польового сезону на об’єкті. Тривалість польового періоду в різних областях України приведена в додатку 1 (ст 156) ЗУКР [5].

В Житомирській області польовий сезон триває 7 місяців, тобто, з 15 квітня по 15 листопада. В нашому випадку комплекс робіт триває 131 день, тобто з 15 квітня по 20 жовтня 2004 року.

Розклад календарних графіків на виконання комплексу робіт з інвентаризації земель Житомирського об’єкту Житомирської області представлені в таблицях 3.1 та 3.2.

Календарний графік робіт на Житомирському об

’

кті (2007 рік)

Польові роботи

Таблиця 3.1

квітень

травень

15

16

17

19

20

21

22

23

24

26

27

28

29

30

3

4

5

6

7

8

 

1

бригада

Рекогностування пунктів, виготовлення і закладка центрів

Вимірювання полігонометрії і технічне нівелювання

 

Травень

 
 

10

11

12

13

14

15

17

18

19

20

21

22

24

25

26

27

28

29

31

 
 

1

бригада

Маркування, планово-висотна підготовка

 
 

2

бригада

Дешифрування на аерофотознімках

 

Червень

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Інші цікаві матеріали

Верхоянський район республіки Саха
Верхоянський район розташований на північному сході Республіки Саха (Якутія) в басейні річки Яна та її приток і відноситься до числа заполярних районів. Територія району складає 137тис. км 2.У улусі (районі) 30 населен ...

Льодовики, вічна мерзлота та їх гідрологічне
Напевне, найбільш розпоширена гірська порода у всій Вселенній – це лід. Марс, Юпітер, Сатурн складає великі маси льоду, а деякі супутники планети складені ним майже цілком. Не є виключенням і наша Земля: біль ...

Розвиток чорної металургії в Україні
Чорна металургія є важливою галуззю важкої промисловості, однією з основних частин фундаменту всього народного господарства країни. Практично немає такого підприємства, яке у тій чи іншій мірі не використовувало б ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено