Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Проектно-вишукувальні роботи

Примітки:

1. Якщо показник площі проміжний - вартість встановлюється шляхом інтерполяції.

2. Якщо площа ділянок менша 5 га (вдвічі і більше) - до розцінок застосовується коефіцієнт 0,7.

Комплекс геоботанічних робіт включає: добір аерознімків, матеріалів ґрунтових обстежень; вивчення природних умов району робіт, рослинного покриву і рекомендацій з поліпшення кормових угідь; ознайомлення з гербаріями і визначниками з рослинами, поширеними на території, що обстежується; попередня класифікація кормових угідь і їх дешифрування на аерознімках; складання попередньої карти кормових угідь, плану і графіка робіт; організація польових робіт; рекогносцировку території; польове обстеження природних кормових угідь та опис рослинності; виділення на планово-картографічному матеріалі меж геоботанічних контурів, земель меліоративного фонду і незручних земель; опис культур технічного стану кормових угідь, особливостей їх використання; закладення "станцій" і "точок" взяття укосів для визначення врожайності травостою, збір гербарію невідомих і сумнівних рослин; оформлення польової карти, складання відомості рослинних зразків, відібраних для хімічного аналізу, їх розбір, сушіння, зважування, підрахунок урожайності кормових угідь у сухій масі; узгодження з фахівцями господарств попередніх результатів обстеження і ділянок, що підлягають корінному поліпшенню; свідчення, виправлення недоліків, формування матеріалів.

Кінцевою продукцією є матеріали підготовчих робіт польових вишукувань, сформовані у справу (2 примірники, з них 1 -архівний). Вартість робіт і польових геоботанічних вишукувань встановлюються згідно з табл. 7.10.

Таблиця 7.10. Одиниця виміру: "а"- об'єкт; "в" - 1 тис. га кормових угідь

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

750

1104

Людино-дні

12,5

18,4

Примітки:

1. Вартість розрахована для територій, на яких через природні умови потрібно закласти 15 "станцій" (і відповідна кількість "точок" - з розрахунку 5 "точок" на І "станцію") на 1 тис. га площі, що обстежується. Якщо інша кількість "станцій", то у показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,6 (η-15), де η - кількість "станцій" на 1 тис. га кормових угідь.

2. Вартість розрахована на проведення вишукувань обсягом більше 1,0 тис. га. Якщо менша площа вишукувань, то у показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,6 (1-п), де η - площа вишукувань кормових угідь, тис. га.

3. Вартість розрахована на проведення геоботанічних вишукувань для оформлення результатів підготовчих і польових робіт на планово-картографічному матеріалі у масштабі 1:10000. У разі виконання робіт на матеріалі масштабу 1:5000 до розцінок застосовується коефіцієнт 1,15.

4. Вартість робіт з виготовлення планово-картографічної основи, внесення змін, що відбуваються у ситуації та межах землекористування, виконання аерознімання, виготовлення аерознімків і фотопланів, визначаються додатково.

Перейти на страницу: 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Інші цікаві матеріали

Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради
Земля є вихідною матеріальною основою добробуту як кожної людини окремо, так і суспільства в цілому, оскільки виконує функції головного засобу виробництва в сільському і лісовому господарствах; просторового базису для р ...

Географічна характеристика Туреччини
Туреччина – ісламська держава в Західній Азії і Європі. Площа країни – 781 тис. км. кв. Населення – 65 млн. чол. Столиця – Анкара. Форма правління – республіка. Форма територіального пристрою – унітарна держава. Туреччи ...

Проект відведення земельної ділянки під ковбасний
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадаст ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено