Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Проектно-вишукувальні роботи

Примітки:

1. Наведені в таблиці розцінки відповідають ПІ категорії складності об'єкта виконання робіт. Для визначення вартості робіт за іншими категоріями вводяться коефіцієнти: І категорія - 0,8; II категорія - 0,9; IV категорія - 1,14V категорія - 1,2.

2. Вартість розрахована для територій, на яких закладено 10 ґрунтових (основних і перевірних) розрізів на 1 тис. га обстеженої площі. За інших умов у показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,08 (п-10), де п - кількість закладених (основних і перевірочних) розрізів на 1 тис. га обстеженої площі.

3. Вартість розрахована на складання ґрунтової карти і звіту для території більше 3,0 тис. га. Якщо інша площа, в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,20 (3-п), де η - площа, тис. га.

4. Вартість розрахована для умов, за яких аналіз зразків зроблений з 20 % (загальної кількості основних і перевірних розрізів) ґрунтових розрізів. Якщо Інше співвідношення, в показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,04 (п-20), де η - відсоток основних і перевірних розрізів, з яких зроблений аналіз зразків.

5. Вартість розрахована на складання авторських оригіналів ґрунтової карти і картограми агровиробничих груп ґрунтів у масштабі 1:10000. Якщо їх упорядковують в Інших масштабах, то у показник "в" вводиться коефіцієнт 1,4 - у масштабі 1:500; 1,35 - І:1000;1,3 - 1:2000; 1,20 ~ 1:500; 0,90- 1:25000.

6. Вартість складання й оформлення авторських оригіналів спеціальних карт і картограм, підрахунок площ, виділення контурів, розробка заходів щодо поліпшення і використання земель розраховуються додатково окремо на кожний вид карти (при цьому вартість робіт розраховується у відсотках вартості робіт зі складання карти І нарису, Із врахуванням відповідних приміток);

6. Час на складання карт (картограм) агровиробничих груп грунтів, солонців, солонцюватих грунтів і засоленості грунтів; Час - на складання картограми еродованих грунтів;

7. У розцінках не містяться витрати на обчислення площ ґрунтових контурів щодо угідь, на виготовлення і розмноження видавничих оригіналів ґрунтової карти І спеціальних карт.

У процесі визначення якості земельних угідь виконуються такі роботи: добір і вивчення обстежувальних, вишукувальних І проектних матеріалів; систематизація вихідних даних; складання допоміжних відомостей; заповнення таблиць; характеристика угідь за класами земель, за гранулометричним складом та ознаками, що впливають на родючість, характеристика сінокосів і пасовищ, культуро-технічний стан, показники агровиробничої характеристики ґрунтів ріллі, розраховані на основі статистичної обробки даних ґрунтового нарису; написання пояснювальної записки; свідчення, виправлення недоліків; розмноження матеріалів, формування їх у справу.

Кінцевою продукцією є матеріали розділу "Якість земельних угідь", сформовані у справу згідно з табл. 7.5.

Таблиця 7.5.

Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га території

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

810

54

Людино-дні

15,0

1,0

Перейти на страницу: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Інші цікаві матеріали

Суспільно-географічний комплекс великого міста
У даній роботі нами буде розглянуто велике місто, як об’єкт дослідження, суспільно-географічний комплекс великого міста, суспільно-географічний комплекс міста Москва, її демографічна ситуація, промисловість Москви та сфе ...

Розвиток і розміщення виробництва мінеральних вод України
Удосконалення господарського механізму України в період формування ринкової економіки здійснюється на основі проведення економічних досліджень, у тому числі в галузі розміщення продуктивних сил. Пізнання законів розміще ...

Регіональні аспекти зовнішньої торгівлі Мексики
Зовнішня торгівля є однією з складових економічної науки, що з розвитком соціально-економічних відносин набула важливого значення для кожної країни. Тому якщо досить ефективно буде розвиватися зовнішня торгівля то і мож ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено