Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Проектно-вишукувальні роботи

Примітки:

1. Наведені в таблиці розцінки відповідають ПІ категорії складності об'єкта виконання робіт. Для визначення вартості робіт за іншими категоріями вводяться коефіцієнти: І категорія - 0,8; II категорія - 0,9; IV категорія - 1,14V категорія - 1,2.

2. Вартість розрахована для територій, на яких закладено 10 ґрунтових (основних і перевірних) розрізів на 1 тис. га обстеженої площі. За інших умов у показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,08 (п-10), де п - кількість закладених (основних і перевірочних) розрізів на 1 тис. га обстеженої площі.

3. Вартість розрахована на складання ґрунтової карти і звіту для території більше 3,0 тис. га. Якщо інша площа, в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,20 (3-п), де η - площа, тис. га.

4. Вартість розрахована для умов, за яких аналіз зразків зроблений з 20 % (загальної кількості основних і перевірних розрізів) ґрунтових розрізів. Якщо Інше співвідношення, в показник "в" вводиться коефіцієнт К = 1,0+0,04 (п-20), де η - відсоток основних і перевірних розрізів, з яких зроблений аналіз зразків.

5. Вартість розрахована на складання авторських оригіналів ґрунтової карти і картограми агровиробничих груп ґрунтів у масштабі 1:10000. Якщо їх упорядковують в Інших масштабах, то у показник "в" вводиться коефіцієнт 1,4 - у масштабі 1:500; 1,35 - І:1000;1,3 - 1:2000; 1,20 ~ 1:500; 0,90- 1:25000.

6. Вартість складання й оформлення авторських оригіналів спеціальних карт і картограм, підрахунок площ, виділення контурів, розробка заходів щодо поліпшення і використання земель розраховуються додатково окремо на кожний вид карти (при цьому вартість робіт розраховується у відсотках вартості робіт зі складання карти І нарису, Із врахуванням відповідних приміток);

6. Час на складання карт (картограм) агровиробничих груп грунтів, солонців, солонцюватих грунтів і засоленості грунтів; Час - на складання картограми еродованих грунтів;

7. У розцінках не містяться витрати на обчислення площ ґрунтових контурів щодо угідь, на виготовлення і розмноження видавничих оригіналів ґрунтової карти І спеціальних карт.

У процесі визначення якості земельних угідь виконуються такі роботи: добір і вивчення обстежувальних, вишукувальних І проектних матеріалів; систематизація вихідних даних; складання допоміжних відомостей; заповнення таблиць; характеристика угідь за класами земель, за гранулометричним складом та ознаками, що впливають на родючість, характеристика сінокосів і пасовищ, культуро-технічний стан, показники агровиробничої характеристики ґрунтів ріллі, розраховані на основі статистичної обробки даних ґрунтового нарису; написання пояснювальної записки; свідчення, виправлення недоліків; розмноження матеріалів, формування їх у справу.

Кінцевою продукцією є матеріали розділу "Якість земельних угідь", сформовані у справу згідно з табл. 7.5.

Таблиця 7.5.

Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га території

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

810

54

Людино-дні

15,0

1,0

Перейти на страницу: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Інші цікаві матеріали

Сучасне районування України. Основні чинники та принципи розміщення підприємств теплової електроенергетики
Актуальність першого питання даної роботи полягає в тому, що раціональній територіальній організації господарства в країні сприяє економічне районування. Усі країни світу характеризуються суттєвими територіальними відмін ...

Нормативна грошова
Здійснення контролю, обліку якості та кількості земель, впровадження приватної власності на земельні ділянки та платного характеру використання потребують чіткого економічного механізму регулювання земельних відносин, ...

Охорона здоров’я
Серед галузей соціальної сфери важливою є охорона здоров'я. Мережа закладів охорони здоров'я охоплює велику кількість лікарень, амбулаторно-поліклінічних закладів, санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку, інтернатів для ст ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено