Проектно-вишукувальні роботи
Примітки:
1. Вартість розрахована для умов, за яких площа об'єкта становить більше 3,0 тис. га. Якщо менша площа, то в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 10,0-0,20(3-п), де η - площа об'єкта, тис. га.
2. За наявності на території зрошуваних або осушених земель у показники "а" і "в" вводиться коефіцієнт 1,10.
Вивчення показників оцінки земель включає такі роботи: добір матеріалів ґрунтового обстеження і матеріалів оцінки земель, вибірка необхідних даних, їх аналіз, розрахунок показників оцінки для заповнення таблиць; заповнення таблиці показників ґрунту за продуктивністю сільськогосподарських угідь з обліком їх меліоративності у балах; написання пояснювальної записки; свідчення; виправлення недоліків; розмноження матеріалів, оформлення їх у справу.
Кінцевою продукцією є матеріали розділу "Показники оцінки земель", сформовані у справу (2 примірники, з них 1 - архівний).
Вартість робіт із складання розділу "Показники оцінки земель" (додаток до нарису) встановлюється згідно з табл. 7.6.
Таблиця 7 6. Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га ріллі
Одиниця виміру |
а |
в |
Вартість, грн. |
788 |
27 |
Людино-дні |
14,6 |
0,5 |
Примітки:
1. Вартість розрахована для умов, за яких площа ріллі на об'єкті становить більше 2,0 тис. га. Якщо менша площа, то в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,30 (2-п), де η - площа ріллі, тис. га.
2. Вартість розрахована на 10 оцінюваних сільськогосподарських культур. Якщо інша їх кількість, то в показник "в" вводиться коефіцієнт К=1,0+0,10 (η-10), де η - кількість оцінювальних культур.
3. За наявності у господарстві зрошуваних або осушуваних земель у показники "а" і "в" вводиться коефіцієнт 1,10.
4. Вартість визначення показника оцінки кормових угідь визначається за табл. 7.6 з урахуванням примітки 1. При цьому застосовується коефіцієнт 0,30.
5. Обчислення показників оцінки садів і виноградників визначається з табл. 7.6 з урахуванням примітки 1. При цьому застосовується коефіцієнт 0,50.
Визначення водно-фізичних властивостей ґрунтів включає виконання таких робіт: збір і вивчення матеріалів ґрунтового обстеження; визначення типових масивів для вивчення фізичних властивостей ґрунтів; організація польових робіт; уточнення в натурі місця розташування майданчиків для закладання точок; закладення шурфів і морфологічний опис розрізів; узяття ґрунтових проб з кожного генетичного горизонту, визначення щільності складення і вологості ґрунтів у польових умовах; визначення у дворазовій повторності водопроникності ґрунтів методом малих заливних площ; проведення спостережень за швидкістю всмоктування води за умови постійного напору з наступним виміром польової вологоємкості за генетичними горизонтами; взяття проби ґрунтів для визначення щільності складення у 3-кратній повторності; проведення лабораторних аналізів; складання зведених таблиць результатів лабораторних аналізів, аналітичне опрацювання їх, нанесення точок на картографічну основу, написання пояснювальної записки й оформлення додаткових даних для ґрунтової карти, формування їх у справу.
Інші цікаві матеріали
Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення
отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної
документації землекористувачам різних форм власності з використанням
кадастрових ...
Розміщення продуктивних сил Кіровоградської області
Розміщення
продуктивних сил - динамічний стан, що характеризує
розподіл продуктивних сил за територією відповідно до природних, економічних,
соціальних умов і факторів, який визначається особливостями територіального
п ...
Економіко-географічна характеристика Чілі
Чилі - держава на Південному - Заході
Південної Америки. На Півночі межує з Перу, на Сході - з Аргентиною та
Болівією, на Заході омивається водами Тихого океану. До складу території
входять прибережні острови Чилійськог ...