Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Проектно-вишукувальні роботи

Примітки:

1. Вартість розрахована для умов, за яких площа об'єкта становить більше 3,0 тис. га. Якщо менша площа, то в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 10,0-0,20(3-п), де η - площа об'єкта, тис. га.

2. За наявності на території зрошуваних або осушених земель у показники "а" і "в" вводиться коефіцієнт 1,10.

Вивчення показників оцінки земель включає такі роботи: добір матеріалів ґрунтового обстеження і матеріалів оцінки земель, вибірка необхідних даних, їх аналіз, розрахунок показників оцінки для заповнення таблиць; заповнення таблиці показників ґрунту за продуктивністю сільськогосподарських угідь з обліком їх меліоративності у балах; написання пояснювальної записки; свідчення; виправлення недоліків; розмноження матеріалів, оформлення їх у справу.

Кінцевою продукцією є матеріали розділу "Показники оцінки земель", сформовані у справу (2 примірники, з них 1 - архівний).

Вартість робіт із складання розділу "Показники оцінки земель" (додаток до нарису) встановлюється згідно з табл. 7.6.

Таблиця 7 6. Одиниця виміру: "а" - об'єкт; "в" - 1 тис. га ріллі

Одиниця виміру

а

в

Вартість, грн.

788

27

Людино-дні

14,6

0,5

Примітки:

1. Вартість розрахована для умов, за яких площа ріллі на об'єкті становить більше 2,0 тис. га. Якщо менша площа, то в показник "а" вводиться понижувальний коефіцієнт К = 1,0-0,30 (2-п), де η - площа ріллі, тис. га.

2. Вартість розрахована на 10 оцінюваних сільськогосподарських культур. Якщо інша їх кількість, то в показник "в" вводиться коефіцієнт К=1,0+0,10 (η-10), де η - кількість оцінювальних культур.

3. За наявності у господарстві зрошуваних або осушуваних земель у показники "а" і "в" вводиться коефіцієнт 1,10.

4. Вартість визначення показника оцінки кормових угідь визначається за табл. 7.6 з урахуванням примітки 1. При цьому застосовується коефіцієнт 0,30.

5. Обчислення показників оцінки садів і виноградників визначається з табл. 7.6 з урахуванням примітки 1. При цьому застосовується коефіцієнт 0,50.

Визначення водно-фізичних властивостей ґрунтів включає виконання таких робіт: збір і вивчення матеріалів ґрунтового обстеження; визначення типових масивів для вивчення фізичних властивостей ґрунтів; організація польових робіт; уточнення в натурі місця розташування майданчиків для закладання точок; закладення шурфів і морфологічний опис розрізів; узяття ґрунтових проб з кожного генетичного горизонту, визначення щільності складення і вологості ґрунтів у польових умовах; визначення у дворазовій повторності водопроникності ґрунтів методом малих заливних площ; проведення спостережень за швидкістю всмоктування води за умови постійного напору з наступним виміром польової вологоємкості за генетичними горизонтами; взяття проби ґрунтів для визначення щільності складення у 3-кратній повторності; проведення лабораторних аналізів; складання зведених таблиць результатів лабораторних аналізів, аналітичне опрацювання їх, нанесення точок на картографічну основу, написання пояснювальної записки й оформлення додаткових даних для ґрунтової карти, формування їх у справу.

Перейти на страницу: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Інші цікаві матеріали

Складання проекту внутрігосподарського
Землевпорядне проектування — складова частина землевпорядної діяльності та землевпорядного процесу, що обґрунтовує методи проектування і закономірності функціонування землі, як головного засобу виробництва та прост ...

Особливості розміщення та основні проблеми та перспективи розвитку важкого машинобудування України
Машинобудування — одна з провідних галузей промисловості світу, за вартістю продукції та занятих працівників посідає перше місце. Машинобудування як галузь  промисловості виникла в XVIII столітті. Винахід прядильно ...

Планування та організація виконання комплексу топографо- геодезичних робіт на Новодністровському обєкті
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території м.Новодністровськ Черні ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено