Складання проектів рекультивації для різних видів порушених земель
- титульний лист, пояснювальна записка і генплан земельної ділянки - директором, головним інженером проектної організації та головним інженером проекту, а генплан, крім того, керівником групи і виконавцем,
- інші креслення технічного проекту, пояснення, а також розрахунки-голов ним Інженером проекту, начальником відділу та виконавцем.
Кошторисну документацію (зведений та об'єктивний кошторис) підписують особи, які вказані у формах (додатки 13-16).
Робочі креслення обов'язково повинні мати підписи виконавця, начальника відділу, головного інженера проекту, а детальні креслення - виконавця і начальника відділу.
Матеріали техніко-робочих проектів підписуються аналогічно технічному проекту і робочим кресленням.
Матеріали технічного проекту передаються замовнику проектної організації (генеральним проектувальником) у чотирьох, а супідрядною проектною організацією (генеральному проектувальнику) - у п'яти примірниках, крім об'єктивних кошторисів, кількість примірників яких має бути на один більше.
Робочі креслення повинні видаватися проектною організацією замовнику в чотирьох примірниках. У разі виконання окремих видів робіт супідрядною організацією робочі креслення повинні видаватися замовнику (генеральною проектною організацією) в шести примірниках. Робочі креслення типового проекту, за яким повинно здійснюватись будівництво на одному об'єкті декількох однакових споруд, у повній кількості примірників повинні видаватись тільки для однієї із цих споруд, а для інших - по два примірники.
Супідрядні організації повинні видавати генеральному проектувальнику робочі креслення у кількості примірників в усіх випадках на один більше, ніж це встановлено для генеральної проектної організації.
Додаткова кількість примірників робочих креслень понад встановлену кількість видається проектними організаціями за окрему плату в розмірі, встановленому Збірником цін на проектні та вишукувальні роботи для будівництва.
Техніко-робочі проекти видаються замовнику в таких же кількостях примірників, що й робочі креслення.
Технічні (техніко-робочі) проекти рекультивації земель, які розроблені відповідно до чинних норм і правил, що повинно бути доведено головним інженером проекту відповідним записом у матеріалах проекту, не підлягають погодженню з органами державного нагляду.
За відсутності затверджених правил з окремих питань проектні рішення повинні погоджуватися із відповідними органами державного нагляду.
Робочі креслення, розроблені відповідно до технічного проекту, погодженню не підлягають.
За дорученням замовника проектні організації зобов'язані проводити захист розроблених ними проектів у затверджених інстанціях.
Кошторисна документація складається відповідно до вказівок щодо складання кошторисної частини Інструкції з розробки проектів і кошторисів для промислового будівництва.
Для визначення кошторисної вартості робіт з рекультивації складають такі кошторисні документи:
Ø пояснювальну записку до кошторису;
Ø зведений кошторис за формою 1 (додаток 13), який визначає загальну вартість рекультивації за технічним (техніко-робочим) проектом;
Ø кошториси на окремі об'єкти (об'єктивний кошторис) за формою 2 (додаток 14), які визначають вартість рекультивації території, будівництва споруд з водовідводу і водопониження, влаштування водойм.
Крім того, якщо до будови входять різні об'єкти, наприклад, залізниці, водогони, лінії електропередач, то об'єктивні кошториси на рекультивацію порушень, пов'язаних із будівництвом цих об'єктів, також складаються окремо;
кошторис за формою 3 (додаток 15) на окремі види будівельних робіт і затрат (вертикальне планування, благоустрій, агротехнічні заходи щодо окультурення ділянки тощо).
За кошторисом форми 3, крім встановленої вартості окремих видів робіт, також проводяться кошторисні розрахунки із визначення певних видів затрат:
- одиничні розцінки за формами 5 і 5а на будівельні та монтажні роботи, що відсутні у Збірнику єдиних районних одиничних розцінок;
- транспортні витрати визначаються за калькуляцією;
Інші цікаві матеріали
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при
Актуальним питанням в даному курсовому проекті є планування
і організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт при створенні
планів в масштабі 1:2000 для ведення кадастру на території міста Вижниця
Чернівецьк ...
Українські Карпати- чверть Карпатської дуги
Українські Карпати
складають приблизно чверть Карпатської дуги . Перед появою Карпатської гірської
дуги на поверхні планети був тривалий період, протягом якого море в цьому місці
змінилось сушею .
Вони складаю ...
Регіональна економіка сільського господарства України
Україна – самостійна суверенна держава
українського народу. Вона є однією із найбільших країн Європи, її площа 603,7
тис. км2., що становить 0,4 % площі земної суші. Земельні ресурси виступають
територіальною базою розм ...