Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Складання проектів рекультивації для різних видів порушених земель

- кошториси на проектні та вишукувальні роботи за формами, наведеними в Інструкції про порядок складання кошторисів на проектні та вишукувальні роботи для будівництва, затверджені Держбудом України і будівельним банком України.

Зведений кошторис до технічних (техніко-робочих) проектів рекультивації повинні містити такі розділи:

Розділ 1. Підготовка території будівництва.

У цей розділ включаються затрати на перенесення в натуру проекту рекультивації, а також затрати, пов'язані з підготовкою території (знесення будівель, корчування насаджень і пнів, прибирання території). Затрати цього розділу записуються у графах 4 і 8, а перенесення в натуру проекту рекультивації - 7 і 8 зведеної відомості.

Розділ 2. Об'єкти основного виробничого призначення.

У цей розділ включаються затрати на всі роботи з гірничотехнічної рекультивації, в тому числі на будівництво водовідводів і водопонижувальних споруд, доріг, затрати на біологічну рекультивацію. Дані цього розділу записуються у графи 4,5 і 8 зведеного кошторису.

Розділ 8. Тимчасові забудови і споруди.

Дані цього розділу записуються у графи 4 і 8 зведеного кошторису.

Розділ 9. Інші роботи і затрати на них.

У цей розділ включається подорожчання робіт, виконаних у зимовий період, авторський нагляд, затрати, пов'язані із застосуванням пільг і доплат, не включені в одиничні розцінки, затрати на малооб'ємність робіт та ін.

Розділ 10. Утримання дирекції підприємства, що будується.

Затрати за цим розділом, включаючи і технічний нагляд, записуються у графи 7 і 8 зведеного кошторису.

Розділ 12. Проектні та вишукувальніроботи.

Затрати на ці роботи записуються у графи 7 і 8 зведеного кошторису.

У зведеному кошторисі в усіх вертикальних графах повинен передбачатися окремим рядком резерв на непередбачувані роботи і затрати, розмір якого обчислюється з кошторисної вартості будівництва залежно від його виду, що викликає порушення території:

До технічних проектів на будівництво:

- здійснювані за індивідуальними проектами:

- гірничо-збагачувальних комбінатів, залізорудних шахт і кар'єрів, гірничорудних підприємств кольорової металургії, вугільних шахт і розрізів, об'єктів будівництва нафтових і газових промислів, гідроелектростанцій, атомних електростанцій - 10 %.

- металургійних і хімічних комбінатів та заводів, хіміко-фармацевтичних заводів, нафтопереробних і газопереробних заводів, збагачувальних фабрик, об'єктів меліоративного будівництва, підприємств мікробіологічної промисловості - 7 %;

- інших підприємств і споруд промисловості, транспорту і зв'язку, а також тваринницьких комплексів, птахофабрик та інших підприємств сільського господарства - 5 %;

- здійснювані за типовим і повторним індивідуальним проектом - для всіх галузей виробництва - 3 %.

- до техніко-робочих проектів на будівництво:

- за індивідуальним проектом - у розмірах, вказаних у пункті 1а з коефіцієнтом 0,5, але не менше 2 %;

- за типовим і повторно проведеним економічним проектом - для усіх галузей - 2%.

Резерв на непередбачувані роботи і затрати на будівництво громадських будівель і споруд та інших об'єктів невиробничого призначення, крім житлових будинків, встановлюється у таких розмірах:

- до технічних проектів на будівництво унікальних, технічно складних будов і споруд - 10%;

- до технічних (техніко-робочих) проектів на будівництво, здійснюване за індивідуальним проектом - 2 %;

- щодо об'єктів, які будуються за типовими і повторними економічними індивідуальними проектами, - 2 %.

Резерв на непередбачувані роботи і затрати на проекти щодо будівництва типових будинків встановлюються в таких розмірах:

- на будівництво за типовими і повторно застосовуваним економічно індивідуальним проектом - 2 %;

- на будівництво за заново розробленим індивідуальним проектом

- на будівництво експериментальних житлових будинків - 4% у разі двостадійного проектування та 2 % у разі одностадійного проектування.

У зведених кошторисах на будівництво експериментальних об'єктів (крім житлових будинків) резерв на непередбачені роботи і затрати збільшується на 1% проти розміру резерву, вказаного для відповідних будов (за винятком об'єктів, для яких вказаний резерв установлений у розмірі 10 %).

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8

Інші цікаві матеріали

Застосування земельно-кадастрових робіт в методиці проекту
Метою моєї курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації зе землекористувачам різних форм власності з виконанням кадастр ...

Економіко-географічна характеристика Республіки Індонезії
Назва "Індонезія" є складовим і походить від топоніма "Індія" (лат. Indus) В поєднанні з похідним від грецького слова "несос" (греч. нῆупт - острів), Буквально "Острівна Індія&q ...

Економіка Франції
XX століття вніс величезні зміни в життя країн і народів. Але важко знайти серед великих індустріальних країн такі, де зміни в політичній та економічній сферах були настільки ж значні, як у Франції. За истекшее столетие ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено