Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Основні вимоги до складу, змісту та оформлення документації із землеустрою

· обґрунтування шляхів і засобів розв'язання проблеми, а також необхід­ності фінансування за рахунок коштів Державного бюджету України;

· перелік заходів і завдань з визначенням виконавців, строків виконання (в цілому й поетапно), обсягів та джерел фінансування (з розбивкою по роках);

· розрахунок очікуваних результатів (економічних, соціальних, екологіч­них тощо) виконання програми та її ефективності;

· розрахунок обсягів і визначення джерел фінансування програми,

у тому числі за рахунок коштів Державного бюджету України (з розбивкою по роках).

Проект Загальнодержавної програми використання та охорони земель підлягає обов'язковій державній експертизі, що проводиться відповідно до закону.

Склад і зміст схем землеустрою й техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень.

Схеми землеустрою розробляються в такій послідовності:

  • на базі загальнодержавних і регіональних програм використання та охорони земель розробляються схеми землеустрою Автономної Республіки Крим і областей;
  • на основі розроблених схем землеустрою АР Крим та областей розроб­ляються схеми землеустрою районів.

Порядок розробки схем наступний:

  • підготовчі роботи;
  • підготовка завдання на розробку схеми землеустрою;
  • розробка схеми землеустрою;
  • оформлення і виготовлення матеріалів схеми землеустрою;
  • погодження схеми землеустрою;
  • експертиза;
  • затвердження схеми землеустрою.

У процесі підготовчих робіт проводять збір та аналіз матеріалів, які характеризують природні й економічні умови області (АР Крим). Вивчають матеріали затверджених програм використання та охорони земель інших цільових програм, які стосуються даного регіону.

Підбирають відповідний планово-картографічний матеріал, що ха­рактеризує географічні, ґрунтові, геоморфологічні, геологічні, геоботанічні та інші природні показники території адміністративної одиниці, а також матеріали, які відображають сучасний адміністративно-територіальний поділ даної території, наявність об'єктів природно-заповідного фонду, земель рекреаційного, оздоровчого та історико-культурного призначення, розмі­щення великих лісогосподарських, промислових об'єктів тощо.

Визначають і аналізують земельний фонд, розподіл земель за кате­горіями, власниками й користувачами землі та склад земельних угідь у них.

У завданні вказуються: об'єкт робіт, розробник схеми, найменування субпідрядних наукових і проектних організацій, термін розробки та здій­снення схеми; потреба в земельних ресурсах окремих галузей виробництва, транспорту, населених пунктів, природоохоронних, рекреаційних, оздоровчих об'єктів; передбачені цільовими програмами капіталовкладення на охорону, осво­єння, меліорацію земель, поліпшення земельних угідь.

Схема землеустрою містити природні та економічні умови регіону; перспективи щодо використання й охорони земель; обґрунтування пропозицій щодо вдосконалення земельних відносин; організація раціонального використання та охорони земель;перерозподіл земель з урахуванням потреби сільського, лісового, вод­ного господарства; забезпечення розвитку населених пунктів, територій оздоровчого, рек­реаційного, історико-культурного призначення, природно-заповідного фон­ду та іншого природоохоронного призначення; забезпечення в земельних ресурсах промисловості, транспорту, зв'язку тощо;обсяг землеохоронних робіт;потреба у капіталовкладеннях на здійснення заходів;розподіл обсягів робіт та капіталовкладень по роках;джерела фінансування;виконавці передбачених заходів:еколого-економічна ефективність схеми.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8

Інші цікаві матеріали

Паливно-енергетичний комплекс України
Прискорений соціально-економічний розвиток країни нерозривно пов'язаний з рівнем розвитку всіх галузей паливно-енергетичного комплексу, вдосконалення енергетичного балансу з обов'язковим врахуванням досягнень науково-тех ...

Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастр ...

Японія економічний огляд
Площа країни становить 372 тис. км2, населення – близько 127,3 млн. осіб. Столиця – Токіо (найбільше місто світу). Японія розташована на 4-х великих (Хонсю, Кюсю, Хоккайдо, Сікоку) та 4-х тисячах дрібних островів майж ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено