Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Основні вимоги до складу, змісту та оформлення документації із землеустрою

їм земельну частку (пай) у натурі (на місцевості) та рішення відповідної сільської, селищної, міської ради чи районної державної адміністрації про виділення земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам (заявникам) земельних часток (паїв).

Вихідною документацією для розробки проектів є матеріали паювання земель і розрахунку розміру та вартості земельної частки (паю), список осіб, власників земельних часток (паїв), планово-картографічні матеріали на зем­лі, що підлягають поділу, матеріали ґрунтових обстежень, топографічні карти з рельєфом місцевості.

Робочий проект щодо рекультивації порушених земель складається з пояснювальної записки, креслень та кошторису.

Пояснювальна записка включає: титульний аркуш, склад робочого про­екту, список виконавців, склад пояснювальної записки і перелік креслень, основні техніко-економічні показники та наступні розділи: вступ, характе­ристику об'єкта, основні проектні рішення, особливості техніки безпеки, охорону навколишнього природного середовища, економічну ефективність рекультивації порушених земель, матеріали погоджень і затверджень.

Робочі проекти створення лісомеліоративних насаджень розробляють на всю територію сільгосппідприємства або на його частину в обсязі, здій­снення якого (по лісопосадкових роботах) передбачається закінчити у най­ближчі 2—3 роки.

Розробка робочих проектів включає: вибір об'єкта проектування, скла­дання завдання на проектування, підготовчі роботи, польове обстеження (вишукування), проектні роботи, кошторисні розрахунки, узгодження і за­твердження проектно-кошторисної документації.

Завдання на розробку проектної документації складають відповідно до поточних і перспективних планів створення захисних лісових насаджень з урахуванням проектів землеустрою.

На основі прийнятих проектних рішень з обсягів створення захисних лісових насаджень та запроектованої технології розробляють кошторис робо­чого проекту. Він складається з кошторисної документації (зведений, ло­кальний кошторис на створення лісонасаджень, кошторису на проектно-вишукувальні роботи, перенесення в натуру і на авторський нагляд) та пояснювальної записки до кошторисних розрахунків.

До складу робочого проекту на створення захисних лісових насаджень входять: пояснювальна записка, яка включає основні техніко-економічні показники; характеристику ділянок проектування; обґрунтування заходів, що проектуються, особливостей розміщення насаджень; рішення стосовно підбору порід, технології створення; організацію виконання робіт; кошто­рисну документацію; додатки — завдання на проектування, схеми змішуван­ня порід, табличний матеріал, план розміщення лісонасаджень з елементами перенесення в натуру.

До складу робочого проекту протиерозійних гідротехнічних споруд входять:

  • пояснювальна записка, яка відображає: природні умови об'єкта (клімат, рельєф, гідрологічні, інженерно-геологічні й інші умови); заходи, що проек­туються та їх обґрунтування; розрахунки параметрів споруд (гідрологічні, гідравлічні, гідротехнічні тощо); організацію будівництва; експлуатацію спо­руд і ділянок суміжних земель;
  • креслення;
  • кошторисна документація, яка включає зведений кошторисний розра­хунок, об'єктні та локальні кошториси, калькуляцію вартості, відомість кошторисної вартості будівництва об'єктів, що входять до пучкового ком­плексу, відомість договірних цін.
Перейти на страницу: 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Інші цікаві матеріали

Землевпорядкування та кадастр
У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів. Зміни економічного механізму господарювання, перехід до економіки ринкового ...

Українські Карпати- чверть Карпатської дуги
Українські Карпати складають приблизно чверть Карпатської дуги . Перед появою Карпатської гірської дуги на поверхні планети був тривалий період, протягом якого море в цьому місці змінилось сушею . Вони складаю ...

Гірські зледеніння Азії ґенеза, географія, прогноз розвитку
Актуальність теми. Гірські льодовики - льодовики в горах. Характерна їх особливість - наявність чітко виражених областей живлення, тобто фірнових басейнів, у межах яких відбувається накопичення снігу та подальше його пе ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено