Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Аналіз та коригування планово-картографічних матеріалів

Коригування планово-картографічних матеріалів території Вікторівської сільської ради проводиться з метою подальшої розробки на його основі як проектів землеустрою з ґрунтозахисною контурно-меліоративною організацією території та розміщення земельних паїв так і іншої проектно-технічної документації пов’язаною з землеустроєм та посвідченням права власності та права користування землею всім землевласникам і землекористувачам на території ради.

Роботи по коригуванню планово-картографічного матеріалу здійснюються з дотриманням вимог технічних вказівок з цього питання на інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 видавництва 1998 року.

В ході підготовчих робіт збиралисяся і вивчаються такі матеріали:

  • технічна документація по встановленню меж сільської ради та населених пунктів;
  • технічна документація по коригуванню меж адміністративно-територіальних утворень області;
  • технічна документація по коригуванню планового матеріалу минулих років;
  • наявні матеріали аерофотозйомки М 1:10000, 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500 та наземних зйомок цих же масштабів;
  • наявна технічна документація по інвентаризації земель та складанню державних актів на право власності і користування землею;
  • проекти відведення земель;
  • проекти зміни меж населених пунктів;
  • технічна документація по інвентаризації еродованих і деградованих орних земель;
  • технічна документація по коригуванню схем поділу земель колективної власності на земельні частки (паї);
  • довідка райземвідділу про землевласників і землекористувачів на території ради.

На плановий матеріал, що коригується із іншої розробленої технічної документації нанесено межі землеволодінь і землекористувань юридичних фізичних осіб, населених пунктів, земель запасу і резервного фонду та інше.

В ході польових робіт по коригуванню планово-картографічного матеріалу території Вікторівської сільської ради поряд з іншими вимогами технічних вказівок проводяться в разі відсутності документації по коригуванню меж адміністративно-територіальних утворень області і узгодження меж території ради, а також населених пунктів та землеволодінь і землекористувань юридичних і фізичних осіб.

З метою складання плану території ради на магнітних носіях та можливості його подальшого використання для розробки проекту розміщення земельних паїв, плану по господарського устрою населених пунктів та технічної документації по складанню державних актів на право власності і користування землею за допомогою GPS-спостережень.

За матеріалами польових вимірів розроблено на магнітних і паперових носіях план території ради по якому поряд з іншими вимогами технічних вказівок показується:

  • межі ради, населених пунктів, кварталів, землеволодінь і землекористувань ( за виключенням присадибних та інших ділянок громадян в межах населених пунктів);
  • межі земель спільної часткової власності, земель запасу та резервного фонду;
  • інженерні комунікації та межі їх охоронних зон;
  • місця розміщення межових знаків довгострокового зберігання.
Перейти на страницу: 1 2 3 4

Інші цікаві матеріали

Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастрових ...

Урбанізація як всесвітній процес. Географія найбільших мегалополісів світу
Вивчаючи тему “Населення світу”, ми говорили про розміщення населення і форми розселення, мене зацікавив всесвітній процес урбанізації. Постала мета простежити процес урбанізації в розвитку росту міст до виникнення а ...

Лучна рослинність України
Актуальність. Лучна рослинність в структурі рослинного покриву України посідає другу позицію і займає 8,5-9,0 млн. га. Якщо врахувати, що зі структури земельного фонду вилучаються малопродуктивні землі та антропогенно п ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено