Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Протипожежна профілактика

До початку польового сезону керівництво експедиції повинне зареєструватись в лісових господарствах, на територіях яких будуть виконуватись роботи. Основними причинами пожеж в експедиціях є:

- використання відкритого вогню;

- неакуратне використання легкозаймистих матеріалів;

- розведення вогнищ та багать в недозволених місцях.

Неможна розпалювати багаття поблизу будівель, складів експедиції, місць зберігання пального або лісоматеріалів, поблизу селищ з дерев’янною забудовою, та в лісі.

При виконанні польовнх робіт необхідно, щоб члени бригади не застосовували сірників, свічок, смолоскипів. З метою запобігання пожеж в експедиції потрібно застосовувати батарейне освітлення і електричні кішенькові ліхтарі.

Коли виникла пожежа, необхідно сповістити всіх працівників і прийняти необхідні заходи. В кожній експедиції повинні бути людина, яка відповідає за пожежну безпеку, в обов'язки якої входить нагляд за виконанням правил протипожежної безпеки.

При виконанні камеральних робіт також необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки. Приміщення повинні забезпечуватись в достатній кількості зазобами пожежогасіння та пожежної сигналізації згідно вимогам ГУГКіК. До виконання камеральних робіт допускаються особи, які мають спеціальну технічну підготовку та пройшли інструктаж та перевірку знань правил безпеки, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Висновки та пропозиції

В даному дипломному проекті розроблений комплекс геодезичних та землевпорядних робіт при складанні еколого-економічного проекту на території Вікторівської сільської ради. Проект складається з семи розділів.

В першому розділі подано огляд літератури, а саме нормативно-правове забезпечення землеустрою, сучасний стан та розвиток землеустрою, основні вимоги до складу, та оформлення документації із землеустрою та еколого-економічне обґрунтування землеустрою.

В другому розділі подано загальні відомості про об’єкт, його фізико-географічну характеристику, клімат, ґрунти, рослинний та тваринний світ.

В третьому розділі описуються концептуальні підходи до розробки проекту землеустрою Вікторівської сільської ради.

В четвертому розділі проекту робиться аналіз та коригування планово-картографічних матеріалів, матеріалів крупномасштабного обстеження ґрунтів. Поскільки землі на території Вікторівської сільської ради розпайовані, мною проведено аналіз поділу земельних часток (паїв) та видачі Державних актів їх власникам.

Наступний розділ проекту п’ятий – розробка еколого-економічного проекту землеустрою.

В цьому розділі викладено вимоги щодо проектування планової геодезичної мережі методом GPS-спостережень. Приведені короткі відомості про дії, які виконують при підготовці проекту GPS зйомки з послідуючою обробкою спостережень. Розкрито суть підготовчих робіт та сам процес проектування згущення геодезичної мережі. Пункти планової геодезичної мережі служать основою для подальшого створення знімальної основи. Описано методику створення планової основи та проведення знімальних робіт, вказуються прилади, що використовувались для проведення робіт на об’єкті GPS-приймач 4600LS Serveyor та електронний тахеометр Trimble-3305 DR. Проведено обробку і урівнювання геодезичних вимірювань з використанням програмних пакетів:Trimble Geomatik Office та ГІС”ИнГео”.За результатами аналізу матеріалів та розрахунку точності можна зробити висновок, що геодезичні та землевпорядні роботи проведено відповідно вимогам Інструкції. В цьому розділі описано склад земельних ресурсів Вікторівської сільської ради, дано характеристику агровиробничих груп ґрунтів, охарактеризовано стан ріллі, дано рекомендації щодо освоєння та поліпшення земель, захисту ґрунтів від ерозії. Поскільки основною метою дипломного проекту є розробка еколого-економічного проекту землеустрою, мною провена оцінка екологічних проблем, які мають вплив на використання земель.

Перейти на страницу: 1 2

Інші цікаві матеріали

Фізико-географічна характеристика Івано-Франківської області
Україну часто називають квітучим краєм. Це – земля, де знання, досвід людей і їх любов до природи можуть творити чудеса, тому дбайливе ставлення до природи мусить бути невід’ємною рисою характеру кожної молодої людини. ...

Складання проекту відведення земельної ділянки для будівництва торгової точки
Метою курсової роботи з основ земельного кадастру є закріплення отриманих знань та їх застосування на практиці при виготовленні технічної документації землекористувачам різних форм власності з використанням кадастр ...

Рослинний світ Карпат
Карпати ─ величні і неповторні в красі своїй гори, покриті віко­вічними лісами, бурхливі ріки, кришталево прозорі високо­гірні озера — «морські очі», барвистий килим полонин ц отарами овець, мелодії гуцульської тр ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено