Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Загальні положення

Автоматизована система ведення державного земельного кадастру є інформаційною системою, яка містить необхідні відомості і документи про правовий режим земель, їх розподіл серед власників і користувачів, у тому числі орендарів земельних ділянок, їх оцінку, класифікацію земель, про кількісну та якісну характеристику і народногосподарську цінність земель.

Формування та ведення бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру покладається на Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України (далі - Адміністратор). Адміністратор здійснює формування та ведення бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру і має доступ до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру, яка складається з центральної комп'ютерної бази даних та локальних комп'ютерних баз даних. Адміністратор відповідає за створення, ведення, збереження, захист інформації центральної бази даних від несанкціонованого доступу та втрати, програмне, матеріально-технічне, технологічне забезпечення автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру та визначає порядок обміну даними (регламент) між центральною та локальними базами даних, надає спеціалізоване програмне забезпечення для ведення локальної комп'ютерної бази даних, проводить навчання операторів програмного забезпечення безоплатно.

2

УНЕСЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ДО

АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ВЕДЕННЯ

ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ.

Внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру здійснюється у зв’язку з виникненням, існуванням або припиненням права власності, права постійного користування землею, права оренди землі, що здійснюється на підставі правовстановлювальних документів, за рахунок коштів особи, що звернулася до державного органу земельних ресурсів Держкомзему України за реєстрацією правовстановлювального документа.

Виконавець робіт безкоштовно отримує у державному органі земельних ресурсів Держкомзему України бланки Реєстраційних карток на кожну земельну ділянку одночасно з бланками державних актів на право власності та на право постійного користування землею, а для унесення відомостей договорів оренди землі - за кількістю земельних ділянок, вказаних у Реєстраційній справі. Реєстраційні картки видаються при наявності відомостей про прийняття Реєстратором файлу обміну земельно-кадастровими даними.

Заповнення Реєстраційної картки земельної ділянки, на яку оформлюється право власності та на право постійного користування землею покладається на Виконавця робіт. Земельно-кадастрові дані договорів оренди уносяться до Реєстраційних карток Виконавцем робіт, який сформував реєстраційну справу.

Бланки Реєстраційних карток заповнюються державною мовою з використанням комп’ютерної техніки або будь-яких інших друкувальних пристроїв. Порядок розташування, перелік та формат друку даних додається до цього Тимчасового порядку. Виправлення в Реєстраційній картці не допускаються.

Виконавець робіт відображає в Реєстраційній картці відомості про земельні ділянки, власників, користувачів та орендарів земельних ділянок та документи, що посвідчують право власності чи право постійного користування або оренди земельних ділянок:

Перейти на страницу: 1 2

Інші цікаві матеріали

Особливості територіально–галузевої структури Автономної Республіки Крим
Крим – це особливий культурно-історичний регіон України. Кримська земля береже пам`ятки всіх історичних епох, тому її прийнято називати музеєм під відкритим небом, золотим дном для археології. Історичне минуле Криму сві ...

Моя мала батьківщина м. Миколаїв
В даній роботі я досліджував природні умови, географічні особливості, кліматичні характеристики моєї малої батьківщини - міста Миколаєва. Впродовж свого існування Миколаїв завоював міцний авторитет як важливий ділови ...

Економічне положення Малайзії
Малайзія - країна з економікою, що розвивається. Вона належить до групи найбільш багатих і розвинених країн, що розвиваються - до Нових Індустріальним Країнам (НІС). З 1970 року Малайзія почала перехід від економіки, ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено