Технічна інвентаризація основних фондів підприємств міського електротранспорту
- трамвайні колії, межі типів покриття трамвайного полотна і фасадних ліній - суцільними лініями чорною тушшю;
- "стрічки" трамвайного полотна - пунктирною лінією чорною тушшю; пункти приєднання відбираючих кабельних ліній до трамвайних колій - трикутничками, затушованими чорною тушшю. Крім цього, щодо житлових, адміністративних та інших будівель, які прилягають до фасадних ліній вулиці, по якій прокладені трамвайні колії, вказуються їх номери, поверховість, матеріали стін і призначення.
На плані трамвайних колій маршруту проставляються:
- номери пікетів і плюсові точки;
- протяжність прямих ділянок колії.
У правій частині плану наводиться таблиця елементів кривих ділянок колії та їх показники.
Положення дренажних пристроїв наноситься на план трамвайних колій маршруту в прийнятих умовних позначеннях (коричневою тушшю).
На кожен вузол трамвайних шляхів складається план у масштабі 1:200 з вказівкою елементів кривих (кут повороту, радіус, тангенс, бісектриса).
Поперечний профіль трамвайної колії складається в межах червоних фасадних ліній проїзду, вулиці. При цьому на кресленні показуються відмітки: головок рейок, дна і бровок кюветів, меж замощення та інших характерних точок.
Вартість трамвайних колій, покриття і дренажних пристроїв визначається за відповідними таблицями, збірниками УПВВ або згідно з даними бухгалтерського обліку.
Зміни у складі трамвайних шляхів і трамвайного полотна враховуються на плані і в технічному паспорті із дотриманням наступних правил:
а) заміна рейок або шпал іншими відображається тільки в технічному паспорті закресленням червоною тушшю попередніх показників і записом окремим рядком нових;
б) при перенесенні трамвайних шляхів в інше місце технічний паспорт і план складаються заново, на старому паспорті ставиться штамп "Погашено";
в) зміни меж типів покриття трамвайного полотна позначають на плані погашенням попередніх меж характеристики червоною тушшю. В технічному паспорті показники, які змінились, закреслюють червоною тушшю.
Контактні мережі трамвая і тролейбуса. У процесі виконання польових робіт визначається:
- положення (в проекції) на місцевості будівель, контактних проводів, стрілочних вузлів контактної мережі тролейбуса, несучих тросів, пунктів підвісу, вузлів перетину контактних мереж, місць від'єднання кабельних ліній живлення, підживлення і відбору постійного струму та інших елементів контактної мережі відносно постійних орієнтирів;
- матеріал і переріз контактних проводів і підвісних тросів та висота їх підвіски;
- система підвісу контактних мереж трамвая і тролейбуса (проста, поздовжня), матеріал і переріз кабельних ліній живлення, підживлення і відбору постійного струму;
- матеріал, переріз і кількість проводів високовольтних ліній живлення змінного струму;
- матеріал опор, їх тип, переріз, вільна висота (від поверхні землі або. покриття до верху опори без врахування висоти кронштейнів світильників) і допустиме навантаження (на опору) в кілограмах, типи кронштейнів (одно-плечові, двоплечові).
Положення на місцевості опор контактної мережі тролейбуса (трамвая) визначається засічками від постійних орієнтирів (будівель) або від знімального ходу.
Протяжність контактних ліній вимірюється стальною стрічкою між центрами опор до місцевих орієтирів або змішаного ходу - тасьмовою рулеткою. Лінії вимірюють з точністю не менше 1:1000. Опори контактної мережі нумеруються порядковими номерами за погодженням з експлуатуючою організацією.
Інші цікаві матеріали
Особливості розвитку продуктивних сил Болгарії
Україна є постсоціалістичною державою
для якої характерні ряд специфічних особливостей розвитку відмінних від інших
країн світу. Тому узагальнення досвіду розвитку господарства інших
постсоціалістичних країн є важливим ...
Характеристика Нової Зеландії
Нова Зеландія - найкрасивіша країна світу. Цей дивовижний оазис
райського життя розташований в південно-західній частині Тихого океану, на двох
чудових островах - Південному та Північному, розділених протокою Кука, а так ...
Рослинний світ Волинського Полісся
Актуальність
теми. Важливість рослин у житті і розвитку суспільства помічена давно. Велика
частка населення Землі живе поблизу лісів, а то й у самих лісам. Вивчаючи
спосіб життя людей протягом історичного періоду і в на ...