Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Ландшафти та фізико-географічне районування

Вирубка лісів, пожежі, неправильне випасання худоби призвело до порушення грунтово- рослинного покриву, пересихання водойм та повної деградації ландшафтів. Древній і примітивний органічний світ Австралії не може конкурувати з більш організованими формами. Населення Австралії все більше прагне до відпочинку на природі, все більше розвивається міжнародний туризм.

В результаті природа Австралії в наш час знаходиться під загрозою з боку людства. Катастрофічно швидко зникають лісові масиви, багато видів тварин.

В останні роки влада Австралійського Союзута інші організації країни пропонують більші зусилля для підвищення ефективності заходів з охорони природи. В країні створений ряд національних парків, у тому числі, і в межах пустелі.

Висновки

австралія копалини клімат рельєф ландшафт

Австралія - єдина у світі країна, яка займає площу цілого материка. При згадці про Австралію одразу приходить на думку екзотична тварина, яка не зустрічається більше ніде - кенгуру. Взагалі, флора і фауна Австралії у зв'язку з її природною ізольованістю дуже незвичайна. Унікальні види тварин і реліктові рослини знаходяться під захистом держави.

Лише в Австралії можна побачити надзвичайне різноманіття древніх евкаліптів і сумчастих тварин. Туристам і відвідувачам заборонено ввозити будь -які види тварин, рослин і насіння, щоб не порушити баланс екосистеми.

Туристичні кампанії пропонують крім традиційних видів для багатьох країн гірських лиж і пляжного відпочинку такі екзотичні види відпочинку і розваг, як сафарі, дайвінг і серфінг. Для здійснення туру по Австралії і планування відпочинку потрібна орієнтація на пори року. Традиційні екскурсії по північних містах і пляжах відповідно потрібно проводити у весняні - осінні місяці, тому що у цей час тут достатньо жарке літо. Туристичні поїздки по містах південного узбережжя краще здійснювати у літній період. Для літнього відпочинку найбільш підходящими вважаються дайвінг і серфінг на всіх узбережжях Австралійського континенту.

В зимовий період рекомендують відвідувати центральні райони країни та лижний відпочинок. В який би сезон ви не приїхали в Австралію, на вас чекають прекрасні й захоплюючі краєвиди незнайомого материка! З кожним роком запити на індивідуальні тури в Австралію зростають, не дивлячись на високу ціну.

Характеризуючи Австралію як країну слід відмітити, що таке різноманіття природних ресурсів є унікальним.

Отже, національний туризм посідає вагоме місце, оскільки запити місцевого населення, особливого, яке проживає в містах, невпинно зростають, оскільки виникає гостра потреба у відпочинку і розвагах на природі.

Розвивається й міжнародний туризм, що зумовлено цікавістю, прагненням ознайомитись з незвичайною природою Австралії, її чудовими ландшафтами. Отже, даний регіон являє собою цілий заповідник і неповторний видовий склад. Планування туристичної діяльності в межах даної країни, виходячи з її фізико - географічної характеристики, є досить перспективним. Welcome!

Перейти на страницу: 1 2 3 

Інші цікаві матеріали

Республіка Індонезія
Республіка Індонезія в даний час, завдяки раціональної економічній політиці і успішним реформам, перетворилася в аграрно-індустріальну державу. За багатьма показниками цю країну вже зараз відносять до групи нових індуст ...

Паливні корисні копалини нафта, газ, вугілля, сланці, торф
Паливні корисні копалини – це природні та мінеральні речовини, які з достатнім економічним ефектом використовуються в техніці та народному господарстві для давання тепла та інших корисних речовин. Як відом ...

Економіко-географічна характеристика господарства Тернопільської області і рівень його транспортного забезпечення
Тернопільська область займає західну частину Подільського плато, межуючи на півночі з Рівненською, на півдні з Чернівецькою, на південному заході з Івано-Франківською, на заході з Львівською областями України. Тернопіль ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено