Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Міжнародна Асамблея столиць і крупних міст країн СНД (МАГ)

Зв'язки Миколаєва з іншими містами нашої країни і ближнього зарубіжжя розширюються і стають все більш розвиненими. На початку вересня 2001 р. був підписаний Протокол про дружбу і співпрацю з м. Москвою, зараз успішно реалізовані пункти Програми співпраці на 2002 -2003 рр У лютому 2005 року було підписано Угоду про партнерство і співпрацю між Миколаєвом і Москвою, розробляється Програма співпраці на 2006 рік.

У листопаді 2002 отримано запрошення вступити в Міжнародну Асамблею столиць і крупних міст країн СНД, на що місто Миколаїв (в особі виконавського комітету Миколаївської міської ради) відповіло з повною готовністю стати членом даної організації.

Рішенням VІ Сесії Асоціації “Міжнародна Асамблея столиць і крупних міст”, яка відбулася в м. Москві 27 листопада 2002 року, місто Миколаїв було прийняте в склад МАГ.

Інші цікаві матеріали

Економічне положення Малайзії
Малайзія - країна з економікою, що розвивається. Вона належить до групи найбільш багатих і розвинених країн, що розвиваються - до Нових Індустріальним Країнам (НІС). З 1970 року Малайзія почала перехід від економіки, ...

Земельний кадастр та аналіз використання земель на території
Земельна реформа – є складовою частиною загальнодержавного курсу економічної реформи, здійснюваної в Україні у зв’язку з переходом економіки держави до ринкових відносин. Земельна реформа – це комплекс правових, е ...

Земельний кадастр і використання земель Ковалівської сільської ради
Земля є вихідною матеріальною основою добробуту як кожної людини окремо, так і суспільство в цілому, оскільки виконує функції головного засобу виробництва в сільському і лісовому господарствах; просторового базису для р ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено