Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

ICLEI - міжнародна асоціація місцевих органів влади

ICLEI - міжнародна асоціація місцевих органів влади, що забезпечують стійкий розвиток. Повноправними членами Ради є більше 400 міст і асоціацій зі всього світу, і не останнє місце займає також місто Миколаїв. Метою ICLEI є створення і сприяння усесвітньому руху органів місцевого самоврядування для досягнення реальних поліпшень в умовах загального стійкого розвитку навколишнього середовища шляхом сумісних дій на місцевому рівні. ICLEI працює як демократична міжнародна асоціація органів місцевого самоврядування і міжнародне агентство з довкілля охорони.

Співпраця по мережі ICLEI триває з 1997 р. і, як результат, Миколаєвом було успішно здійснено два проекти

у 2000 р. - Проект вдосконалення управління навколишнім середовищем шляхом впровадження схеми екологічного менеджменту і аудиту (EMAS) Європейського Союзу для муніципальних служб міста Миколаєва і підготовка умов для безперервних екологічних поліпшень в міському управлінні.

Цілі проекту:

- Зниження негативних екологічних дій діяльності пілотних підрозділів;

- Впровадження системи екологічного менеджменту і аудиту в служби, відділи Миколаївського міськвиконкому

- Розповсюдження отриманого досвіду для інших муніципалітетів України. Всі результати успішно досягнуті.

2001-2002 рр. - Проект створення муніципальної екологічної мережі по здійсненню ЕМАS в 5 містах України. Беруть участь 5 міст України (Миколаїв, Донецьк, Харків, Маріуполь, Київ)

Цілі проекту:

- Прийняти екологічну політику міст, затвердити План екологічних дій;

- Вибрати конкретну сферу діяльності для екологічних поліпшень.

- Обмін мережевим досвідом між містами.

- Проект створення екологічної мережі по розповсюдженню досвіду екологічного менеджменту. Всі результати успішно досягнуті.

В даний час ICLEI і Миколаївський міськвиконком підготували заявку в UNDP по партнерству міських властей і бізнесу в здійсненні зелених покупок продуктів харчування для малозабезпечених дітей, сиріт, дітей-інвалідів, дітей віком до 2-х років і т.д.

Висновок

Завдяки щоденній роботі, таланту, інтелекту і терпінню не одного покоління миколаївців, місто за короткий для історії період перетворилося з маленької суднобудівельної верфі в крупний промисловий, діловий, політичний і культурний центр Півдня України. З часу “Святого Миколи” на суднобудівельних заводах міста, а їх сьогодні три, побудовано більше двох тисяч кораблів і судів, серед яких фрегати, броненосці, міноносці, підводні човни і т.п. Миколаїв - одне з двох міст в світі, де будувалися важкі авіаносні кораблі. Місто наполегливо шукає шляхи виживання і відродження на шляхах розвитку місцевого самоврядування. Населення Миколаєва починає усвідомлювати себе міською общиною. Миколаївці відродили історичний герб і прапор міста, розроблений Статут міста, затверджується муніципальне мислення. Нову ціну знаходить міська земля, а в місті розвивається підприємництво.

Впродовж свого більш 200-річного існування Миколаїв завоював міцний авторитет як важливий діловий, політичний і культурний центр Півдня України!

Інші цікаві матеріали

Північно-Кавказький економічний район Росії
Склад Північно-Кавказького економічного району: Ростовська область, Краснодарський край, Ставропольський край; Республіки: Адигея, Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарська, Карачаєво-Черкеська, Північна Осетія і Чеченс ...

Рекреаційні райони Закавказзя
Закавказзі, як і весь Кавказ, - важливий геополітичний регіон, з глибокої старовини представляв сполучну ланку між країнами Сходу і Заходу і знаходився на перехресті торгових шляхів між Близьким і Середнім Сходом і Європ ...

Інтеграційна стратегія України
Унікальність переважаючої більшості країн колишнього СРСР полягає в тому, що вони виникли на руїнах відносно цілісної економічної і політичної системи. У зв'язку з цим ним об'єктивно необхідні час і відповідні зусилля ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено