Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Економіка

Сільське господарство. Вирощують кокосову пальму, хлібне дерево, банани, манго, маніок, батат, ямс, просо, рис, цибулю, перець. Країна не в змозі прогодувати своє населення. Сільське господарство і виробництво як і раніше грати меншу роль в економіці, стримується браком родючих земель і браку місцевій робочій силі. Більшість продуктів харчування доводиться імпортувати. Промисловості, яка в основному складається з швейне виробництво, суднобудування, і ремеслами, припадає близько 7% ВВП. Розвиток туризму секторі дала потужний стимул для молодого традиційні країни надомних такі, як мат ткацтво, лаки роботи, ремісничі і кокосова мотузка рішень. Нові галузі, які виникли після включити друк, виробництво Труби ПВХ, цегляний рішень, морські ремонтом двигунів, розливу газованої води та одягу виробництва.

Рибальство вважається основою економіки. Добувають перлини, корали, мушлі.

Промисловість. Промислові підприємства зайняті передусім і переробкою сільськогосподарської сировини та виловленої риби. Виготовляють також одяг, риболовецькі сіті, електронні компоненти. Поширеною є змішана форма власності за участю мальдівського державного та іноземного приватного капіталу.

Транспорт. Надання послуг морського транспорту є одним із найважливіших напрямів економічної діяльності країни. Місцевий транспорт - парусні та невеликі моторні судна. Головний морський порт - Мале. Мальдіви сполучені авіалініями з низкою європейських та азійських країн. Міжнародний аеропорт Хулуле (атол Мале).

Зовнішня торгівля. Основні експортні товари - "мальдівська риба" (просолений в'ялений тунець, 97% вартості експорту), текстильні вироби, електронні компоненти, копра. Завдяки реекспортові країна щорічно одержує близько 10 млн $ США.

Імпортують переважно нафтопродукти, продовольство та споживчі товари.

Країна має значну зовнішню заборгованість. Міжнародний туризм - важливе джерело надходження валюти.

Головні зовнішньоторговельні партнери - Таїланд, США, Шрі-Ланка.

Рибна промисловість. Протягом багатьох століть Мальдівських економіка повністю залежить від риболовлі і інші морські продукти. Рибний промисел залишається основним заняттям народу, і уряд надає особливу увагу розвитку сектору рибальства.

Механізація традиційного рибальського судна, називається DHONI в 1974 році стало важливою віхою в розвитку рибної промисловості і економіки країни в цілому. Риби консервного заводу була встановлена на острові Фелівару в 1977 році як спільне підприємство з японською фірмою. У 1979 році Консультативна рада з рибальства була створена з мандатом, консультування уряду з політичні керівні принципи для загального розвитку галузі рибальства. Програми розвитку людських ресурсів, були розпочаті на початку 1980-х та рибальства освіту було включено до шкільної програми. Приманки для риби і навігації були розташовані в різних стратегічних точках. Крім того, відкриття особливої економічної зони (ІЕЗ) Мальдіви для рибальства подальшого підвищення зростання в секторі рибальства. Сьогодні, на рибальство припадає понад п'ятнадцять відсотків від ВВП країни і займає близько тридцяти відсотків робочої сили країни. Він також є другим найбільшим джерелом іноземної валюти після туризму.

Інші цікаві матеріали

Урбанізація як всесвітній процес. Географія найбільших мегалополісів світу
Вивчаючи тему “Населення світу”, ми говорили про розміщення населення і форми розселення, мене зацікавив всесвітній процес урбанізації. Постала мета простежити процес урбанізації в розвитку росту міст до виникнення а ...

Історія гірництва в Україні
Гірництво, яке започаткувало історію техніки й справило суттєвий вплив на становлення людського суспільства, було невід’ємною складовою життєдіяльності племен, що з давніх часів населяли територію України. Як свідча ...

Соціальна інфраструктура Чемеровецького району
Актуальність дослідження. Проблеми розвитку й раціональної територіальної організації соціальної сфери набувають у наш час першорядного значення, оскільки все зростаюча частина населення зайнята в сфері послуг, а рівень ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено