Особливості туризму в лісах Амазонії
Тоді катер залишають, а байдарки доводиться нести на собі. Посеред сельви приблизно в трьохстах кілометрах від Барселос, в районі річки Куейрос, є дуже мальовнича гора - індіанці називають е? "Стіна, за якою нічого немає". Для того щоб піднятися на цю гору, потрібно за допомогою мачете прорубати собі шлях до самої вершини. З цієї скелі відкривається прекрасний вид на Гвіанське нагір'я.
З цього моменту туристи надані самі собі, у них немає ніякої дублюючої команди, яка йде слідом або розчищає їм дорогу. Люди, які зважилися на таку подорож, потрапляють в незвідані місця. Звичайно, на чолі групи йде досвідчена людина, яка знає як себе вести в тій чи іншій несподіваної ситуації. Глава групи несе велику відповідальність, але всі члени команди беруть участь у поході нарівні з ним - допомагають добути і приготувати їжу. Адже дуже приємно їсти черепаху, яку сам виловив, або смачну, тільки що спійману піранью. Якщо є рушниця можна вполювати якусь дичину, ліцензії на це не потрібно - єгерів в тих місцях немає.
А дикі ананаси чи молоді пагони пальм, після того як за день пройшов у сельві тільки два кілометри, здаються їжею богів. Побачити диких тварин у джунглях практично неможливо. Це не означає , що їх там немає. Є, ягуари наприклад, але як всі дикі звірі вони на людей не нападають, відходять від них. Хижаків можна побачити, тільки якщо пощастить - повертаєш на байдарці, а він за поворотом п'є воду. Зате величезна кількість мавп - ревунів. Коли кричить мавпа - ревун, в перший момент туристи відчувають просто шок , бо тишу джунглів і ніжний спів птахів раптово порушує рев локомотива - такий у мавпи - ревуна моторошний голос. Похід триває близько місяця: група досить повільно рухається вгору по річці, та й від затримок у дорозі позбутися неможливо [5, c. 90].
Найсприятливіший час - травень-листопад - дощів менше, погода краще і, відповідно, простіше орієнтуватися. Вартість походу від $ 5 тис. - це базова ціна. За словами менеджера компанії James Cook Сергія Лугового, за бажанням клієнтів можна в джунглях організувати суперсервіс, аж до того, що групу будуть нести в паланкіні, але в такому випадку сенс пригодницького туру втрачається.
Поїздка в джунглі Амазонки підходить далеко не всім. У турфірмах іноді навіть намагаються відмовити клієнтів від такої подорожі. Люди, які хоч раз побували в Амазонії вважають, що величезного бажання поїхати недостатньо - має бути певний настрій душі. Це приблизно, як років п’ятнадцять-двадцять тому одні їздили влітку до Криму, а інші вирушали в похід на байдарках по північних річках.
І їм це було потрібно - це був той адреналін, якого не вистачало у звичайній буденного житт . Коли людина в джунглях, вона проклинає себе за те, що туди поїхала: комарі кусають, незважаючи на будь-які репеленти. Крім того, фізичне навантаження дуже велика. Водою може понести речі. Взагалі, це одне з головних незручностей - нестабільний рівень води в річці. Якщо десь у верхів'ях пройшов дощ, про який ніхто в групі навіть не підозрює. Цей потік в якийсь момент наздоганяє туристів, і вони, засинаючи на сухому пляжі, можуть прокинутися у воді.
Інші цікаві матеріали
Природно-ресурсний комплекс Коломийського району
Природні
продуктивні сили - це природні об'єкти і явища, які використовуються або можуть
використовуватись для прямого і непрямого споживання, відтворення трудових
ресурсів, підтримання умов існування людства і підвищен ...
Організація і управління виробництвом
Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і
організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при
створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території
Лисецької ...
Господарський комплекс Щвейцарії
Актуальність
теми. Розміщення продуктивних сил Швейцарії і регіональна економіка цього
регіону як важлива комплексна галузь економічної науки вивчає специфічні,
просторові закономірності організації територіальних госпо ...