Клімат
Озеро виникло в кальдері супервулкана, яка виникла 27 000 років тому.
Популярне місце туризму, відпочину. Щорічно тут відпочивають 1,2 млн. осіб.
Оклендський Зоопарк
Оклендський зоопарк - головний зоологічний сад Окленда, найбільшого міста Нової Зеландії. Розташований поруч з парком Вестерн Спрінгс недалеко від центрального ділового району Окленда. Перебуває у віданні Оклендського міської ради. Підтримку діяльності зоопарку надає оклендських зоологічне товариство.
Оклендський зоопарк був відкритий в 1922 році. У перші роки зазнавав труднощів, переважно у зв'язку з проблемами здоров'я тварин, що містилися в зоопарку. До 1930 року була зібрана значна колекція тварин, сформовано зоологічне товариство. У період Другої світової війни зоопарком керував один з його найбільш значущих директорів, Л.К. Сейвери, завдяки якому положення зоопарку значно покращився. Після війни колекція продовжувала розширюватися. У 1950-і рр. були придбані шимпанзе, з якими, для розваги відвідувачів, проводилися «чаювання». Такі уявлення тривали до 1964 року. У 1973 році територія зоопарку розширилася за рахунок прилеглого парку Вестерн Спрінгс. З кінця 1980-х рр. по теперішній час багато експонатів переміщаються в нові сучасні вольєри.
Зоопарк поділений на зони, виділені або залежно від регіону походження представлених видів, або залежно від біосистеми або біома. Зоопарк має значення для збереження фауни (переважно новозеландських видів), досліджень і освіти. У зоопарку є медичний центр. У 2010 році планується відкрити новий проект зоопарку, Ті Вао Нуї, який представлятиме флору і фауну Нової Зеландії.
Мілфордська затока
Мілфордська затока (англ. Milford Sound, маорі: Piopiotahi) - затока на південному заході Південного острова Нової Зеландії. За своєю структурою затока класифікується як фйорд. Мілфордська затока відома своїми ландшафтами й дуже популярна серед туристів. Затока розташована на території Національного парку Фйордленд - частини об'єкта світової спадщини Те Вахіпоунаму (Te Wahipounamu).
Затока названа англійською мовою за назвою Мілфордської гавані в Уельсі, як і річка Кледдау, що впадає в неї, названа за відповідною валлійською річкою. Назва затоки мовою маорі, Piopiotahi, означає місцевий дрізд.
Льодовик Франца Йосифа
Льодовик Франца Йосифа (англ. Franz Josef Glacier, маорі: Ka Roimata o Hinehukatere) - льодовик, розташований на території Національного парку Вестленд на заході Південного острова Нової Зеландії. У свою чергу, частина національного парку є частиною об'єкта світової спадщини Те Вахіпоунаму (Te Wahipounamu). Разом із Льодовиком Фокс за 20 км на південь, цей льодовик унікальний тим, що спускається до висоти лише 240 м над рівнем моря, проходячи через помірно вологий ліс навколо нього. Із точки, де закінчується льодовик, починається річка Вайхо.
Льодовик Фокса
Льодовик Фокса (англ. Fox Glacier; маорі Te Moeka o Tuawe) - льодовик в Національному парку Вестленд на Південному острові Нової Зеландії. Назву отримав в 1872 році на честь тодішнього прем'єр-міністра Вільяма Фокса під час його візиту. Протягом приблизно 100 років льодовик поступово відступав, починаючи з 1985 року щодня сповзає на 40 сантиметрів. Як і його сусід, льодовик Франца-Йосипа, льодовик Фокса бере свого початок у Новозеландських Альпах (Південні Альпи). Витікає через річку Фокс в моря. Льодовик легкодостіжім для туристів.
Інші цікаві матеріали
Соціальна інфраструктура Чемеровецького району
Актуальність дослідження. Проблеми розвитку й раціональної територіальної
організації соціальної сфери набувають у наш час першорядного значення,
оскільки все зростаюча частина населення зайнята в сфері послуг, а рівень
...
Гірські зледеніння Азії ґенеза, географія, прогноз розвитку
Актуальність теми. Гірські льодовики -
льодовики в горах. Характерна їх особливість - наявність чітко виражених
областей живлення, тобто фірнових басейнів, у межах яких відбувається
накопичення снігу та подальше його пе ...
Планування та організація виконання комплексу топографо-геодезичних робіт
Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і
організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при
створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території
Житомирськ ...