Прапор Республіки Індонезії
Полотнище, що складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг: зверху червона і знизу біла, і співвідношенням сторін 2:3. Кольори прапора узяті від кольорів королівства Маджапахіт, що досягло свого розквіту в ХІV столітті. На початку ХХ століття їх вперше використовували студенти і націоналісти, коли Індонезія була нідерландської колонією. Після Другої світової війни країна проголосила незалежність 17 серпня 1945 р. і визнала червоно-білий прапор державним. Існував конфлікт з Монако через схожість прапорів.
Національні свята
і церемонії тут відбуваються понад 200 днів на рік. Місцеві жителі поважають традиції свого народу. Балтійці проводять фестиваль поцілунків, святкують день тиші, день народження Будди і багато інших свят, з якими не знайомі європейці. Число офіційних вихідних перевищує усі уявлені і не уявлені норми. Тому туристи справедливо називають відпочинок на острові Балі святом. В усіх розуміннях цього слова.
Культура
та соціальний розвиток. Індонезійська культурно-історична спадщина надзвичайно багата і розмаїта. Наприклад, на відомому острові Балі понад 20 тис. храмів. У найбільших містах унікальні музеї, наприклад, у столиці Джакарті Музеї індонезійської та яванської культури. Багато чудових картинних галерей і виставок. На острові Ява всесвітньо відомі храмові комплекси: індуїстський - Прам-банан і буддійський - Боробудур.
Відомі письменники, композитори, вчені Республіки Індонезії
Відомі письменники: Сутан Такдир Алішахбана, Утуі Татанг Сонтані, Прамудья Ананта Тур, Путу Виджая, Омар Каям.
Індонезійські кінематографісти. Перші фільми в Індонезії були создані ще на початку 20-х років. В середньому Індонезія випускає у рік 70 - 80 художніх фільмів. Чимало фільмів, створених індонезійськими кінематографістами, у тому числі випускниками ВГІК Шуман Джая і Амі Прійоно, відзначено нагородами відомих кінофестивалях.
Інші цікаві матеріали
Основні рекреаційні райони України та перспективи їх розвитку
Актуальність теми. Рекреація - діяльність, спрямована на
відновлення продуктивних сил людини - набуває значного розвитку і залишається
актуальною для людини, особливо в сучасних умовах її життєдіяльності.
Рекреаційні ре ...
Русловий алювій Черемошу Вступ Черемош, права та найбільша притока (довжина 80 км, площа
Черемош, права та
найбільша притока (довжина 80 км, площа басейну 2650 км2) Пруту,
утворюється злиттям Чорного і Білого Черемошу в гірському селі Устеріки в
Покутсько-Буковинських Карпатах. Витоки Чорного Черемошу (89 к ...
Рекреаційні райони Закавказзя
Закавказзі, як і весь Кавказ, - важливий геополітичний регіон, з глибокої
старовини представляв сполучну ланку між країнами Сходу і Заходу і знаходився
на перехресті торгових шляхів між Близьким і Середнім Сходом і Європ ...