Нова географія
  • Головна
  • Карта сайту
  • Контакти

Зовнішня політика

Австралія веде активну зовнішню політику з іншими країнами. В основному це прилеглі країни.Австралія у своїх політичних інтересах тісно пов'язана з Америкою. Про що говорить їх тісне співробітництво між собою в плані економіки і політики. Австралія є членом ООН. Австралія, спілкування підтримує з багатьма країнами включаючи і Росію.

Дипломатичні відносини між Росією та Австралією були офіційно укладені і оформлені в 1942 році.

У минулому всі зовнішньополітичні маневри Австралія виконувала, тільки за згодою, або з прямого наказу Великобританії. Так, у часи першої світової війни Австралія воювала на боці Великобританії в 1914-1918 роках.

Пізніше, Австралія переїзд з інших країн людей з "кольорової" шкірою заборонила з ряду причин: збереження робочої цілісності населення, перешкоду проникнення інших поглядів у свідомості людей.Австралія покупку нерухомості також посилила для таких верств населення.

Пізніше Австралія, разом з низкою інших країн, отримала право на проведення зовнішньої політики самостійно. Але все одно стара звичка питати поради у Великобританії залишилася.

Австралійське морське сполучення дало можливість цій країні спілкуватися з іншими далекими країнами, виробляти торгівлю, обмінюватися досвідом.

Австралія брала участь у другій світовій війні, як і колись на боці Великобританії та Сполучених Штатів Америки. У ході цієї війни під володіння Австралії відійшли деякі острови, колишнім господарем яких була Японія. У 1954 році дипломатичні відносини з СРСР були перервані. Австралія, Москва - дві дружні державні одиниці.

Австралія брала участь в багатьох війнах, у тому числі у кровопролитних війнах у В'єтнамі, Кореї, Малайзії, Перській затоці. Австралія добровільно відмовилася від хімічного, бактеріологічного та ядерної зброї, будучи без'ядерною зоною.

Австралія пройшла довгий шлях по шляху до самостійності, і багато в чому вдячна країнам сусідам, які допомагали їй у всіх її починаннях.

Висновок: Австралія веде активну зовнішню політику з іншими країнами.

Інші цікаві матеріали

Географічні фактори різноманітності прісноводних боліт
Болота – надмірно зволожені ділянки суходолу Із шаром торфу не менше 0,3 м. Низинні болота виникають у місцях близького залягання або виходу на поверхню підземних вод. Таких боліт багато в Поліссі, на заплавах рік, по б ...

Організація і управління виробництвом
Актуальним питання в даному курсовому проекті є планування і організація робіт виконання комплексу топографо - геодезичних робіт при створенні планів в масштабі 1 : 50000 для ведення кадастру на території Лисецької ...

Північно-Кавказький економічний район Росії
Склад Північно-Кавказького економічного району: Ростовська область, Краснодарський край, Ставропольський край; Республіки: Адигея, Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарська, Карачаєво-Черкеська, Північна Осетія і Чеченс ...

Головне меню

Нафтова промисловість
Водоспади світу
Місто та його структура
Історія географічної науки
Проблеми сучасності
Геодезія
Всі матеріали

Землевпорядкування

У період реформування земельних відносин однією з найважливіших проблем є проблема економічного використання і відтворення природних ресурсів.

Природні ресурси

На всіх етапах історичного розвитку суспільства виробництво матеріальних благ є процесом взаємодії людини з природою.
 

Геоморфологія

Як науки геологія та геоморфологія сформувались внаслідок вирішення задач і практичних запитів суспільства. Люди почали вивчати Землю ще на перших порах існування.

Грунтознавство

Наука про появу, будову, властивості, розвиток, поширення та способи раціонального використання ґрунтів називається ґрунтознавством.


Наверх

© www.novageografia.com - Всі права захищено